Чому саме ми?
Переваги роботи з нами
15 млн запчастин на складі
Наявність автомобільних запасних частин на власному складі, прямі поставки зі складів дистриб'юторів на території Європи, ОАЕ, Японії, Кореї та США
Прайси з оптовими цінами
Маємо велику базу крос-номерів, тому гарантуємо великий вибір автозапчастин і цін за різними напрямами постачань. До того ж ми пропонуємо відвантаження деталей і відстеження замовлення на сайті інтернет-магазину
Консультація та підбір
Кожен наш менеджер є фахівцем своєї справи. А тому зможе компетентно допомогти вам із підбиранням потрібних запчастин. Також наші консультанти зможуть відповісти на будь-які ваші питання
Постачальникам
Вигода для постачальника
Що я отримую ?
  • Плідну довгострокову співпрацю
  • Величезну аудиторію наших покупців по всій Україні
  • Широкі маркетингові можливості нашої компанії для просування ваших товарів
  • Можливість працювати з будь-якого міста України, адже ми обов'язково знайдемо зручний формат співпраці
Важливе про нас у цифрах
2 307
постачальників продуктивно співпрацюють із нашою компанією з 2008 року
3 650 770
позицій у каталозі; автомобильні запчастини й аксесуари для всіх різновидів і брендів авто
Взаємовигідна співпраця
з постачальниками автозапчастин один із основних напрямів розвитку компанії. Наша мета - дати клієнтам максимально широкий асортимент товарів.
Якщо Ви - постачальник автомобільних запчастин, надсилайте прайс-лист (має бути представлений у файлі excel (.xls .xlsx) або в текстовому файлі (.csv .txt)) з такою інформацією (колонками): актуальна інформація про наявність товару та його ціну щотижня. Для ефективності відображення товару на сайті рекомендовано давати кроси на оригінальні номери або номери за іншими виробниками.
Запитай у нас
Наші фахівці зможуть оперативно відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати щодо співпраці.
Відгуки
Відгуки наших бізнес-партнерів

З інтернет-магазином "AVTOMALL" співпрацюємо з вересня 2019 року. За цей час склалися теплі, партнерські відносини, які допомагають нам реалізовувати нові цілі в дистрибуції запчастин і автомобільних аксесуарів.

"AVTOMALL" має високі стандарти роботи як із роздрібними клієнтами, так і під час співпраці з постачальниками. Зворотний зв'язок завжди якісний, а робочі питання вирішуються конструктивно й взаємовигідно. Професійний рівень компетенцій співробітників у сфері запасних частин зміцнює наші тісні партнерські зв'язки та сприяє розширенню плідної співпраці.

Євген Потапов
15 / 11 / 2023

Наша компанія є партнером-постачальником "AVTOMALL" протягом останніх кількох місяців, і я впевнено можу сказати, що це було дуже успішне та взаємовигідне партнерство.

Професіоналізм і відповідальність, виявлені співробітниками "AVTOMALL", заслуговують на найвищу похвалу. Вони оперативно реагують на наші запити та забезпечують прозору комунікацію протягом усього процесу співробітництва. Дуже ціную їхній сумлінний підхід до роботи з партнерами. Усі угоди проводяться прозоро й ефективно.

Сав'єр Томпсон
01 / 12 / 2023

Я радий поділитися своїм позитивним досвідом роботи як партнера-постачальника з компанією "AVTOMALL". Наша співпраця, яка розпочалася 2020 року, була надзвичайно конструктивною та взаємовигідною.

З самого початку "AVTOMALL" продемонстрував прагнення до досконалості, як з точки зору операційної ефективності, так і з точки зору підходу до побудови міцних партнерських відносин. Команда "AVTOMALL" демонструє високий рівень професіоналізму, а їхня реакція на наші запити та потреби були винятковими. Спілкування було відкритим і прозорим на кожному етапі нашої співпраці.

Крім того, зручний інтерфейс платформи й ефективні системи спростили нашу взаємодію, зробивши весь досвід безперешкодним і приємним.

Люк Мюллер
26 / 01 / 2024

Ваша велика база деталей і зручний інтерфейс сайту значно полегшують процес пошуку та замовлення необхідних автозапчастин. Це особливо важливо для нашого бізнесу, де час – це гроші, і кожна година простою може коштувати дуже дорого.

Також хочу відзначити вашу оперативність у відповіді на запитання та вирішенні будь-яких труднощів. Команда "AVTOMALL" завжди готова допомогти та знайти оптимальні рішення. Неабияким бонусом є швидкість доставки та якість пакування, завдяки чому отримання замовлених запчастин стає легким та безпечним процесом.

Олександр Мельник
25 / 01 / 2024
Умови співпраці
Ми розглядаємо співпрацю з метою надання максимального асортименту товарів для клієнтів.
.01
Заявка
Заповнюйте форму заявки на співпрацю або телефонуйте до нашого відділу закупівлі та пропозицій
.02
Умови
Паритетно обговорюємо плідні та взаємовигідні умови нашої співпраці
.03
Прайс-лист
Надсилаєте нам свій прайс-лист із автозапчастинами чи аксесуарами, який ми безкоштовно додаємо до каталогу
Усі пропозиції щодо співпраці прохання надсилати у формі прайс-листа на email: partner@avtomall.com.ua Необхідна структура прайс-листа: Бренд, Номер за каталогом, Наявність, Відпускна ціна
KIA
Бренд
971332G000
Каталоговий номер
2
Наявність
365
Відпускна ціна
Контакти
Відділ закупівель і пропозицій співпраці

Пн - Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00
Нд: Вихідний

carpro-logo
Заявка на співпрацю
Пишіть нам з усіх питань співпраці. З радістю відповімо!